CENNÍK kozmetiky GUINOT


guinot_logo

 Novinka:

Eye lift – 55€

Ošetrenie očného okolia

Novinka:

Hydradermie Lift – 85€

Ošetrenie tváre, krku, dekoltu

Novinka:

Hydra peeling – 50€

OŠETRENIE NA OBNOVU PLETI - dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu – odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Zregenerujú sa elastické vlákna a podporí sa tvorbu kolagénu, zosvetľujúce účinky ošetrenia pleť krásne rozžiaria a zbavia ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

Novinka:

Hydradermie youth – tvár – 45 €

 Hlbková výživa ionizáciou,zmäkčenie pokožky,dezinfexcia,podpora hojenia.Vstrebávanie účinných látok hlbšie do pokožky. Ošetrenie tváre.

Novinka:

 Hydradermie youth-tvár, krk, dekolt -  75€

Hĺbková výživa ionizáciou,zmäkčenie pokožky,dezinfexcia,podpora hojenia. Doplnená o extra masáže,špeciálnu masku na okolie očí,séra podla tipu pleti.

Vstrebávanie účinných látok hlbšie do pokožky.                                                                           

Aromatic- 35€

ZÁZRAK Z PRÍRODY - Ošetrenie obohacuje Vašu pokožku, prinavracia jej jas a pozdvihuje Vaše zmysly opojnou vôňou tých najjemnejších olejov z aloe vera, citrónu, pomaranču, ženšenu či zeleného čaju.

Age summum – 55€

ABSOLÚTNE OMLADENIE - Výskumné a vývojové centrum GUINOT prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie, ktoré ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na celkové spevnenie a rozjasnenie pleti. ro-kolagén z laboratórií GUINOT regenerujú bunky, stimulujú metabolizmus buniek a syntézu kolagénu. Čistý vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu a rozjasňuje pleť. Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulárnou hmotnosťou vypĺňa vrásky a vyhladzuje pleť. Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

Lift summum – 65€

LIFTING BEZ SKALPELA - Kým väčšina spevňujúcich ošetrení rieši len lifting vrchných vrstiev pokožky, omladzujúce ošetrenie stimuluje priamo svaly tváre, pleť sa vypína, kontúry tváre sa spevňujú a vrásky redukujú. Ošetrenie zamerané na pokožku okolo očí, stimuláciou svalov okolo očí získava táto partia pevnosť a omladenie. Výsledky sú badateľné už po prvom ošetrení, keď sa drobné vrásky vyhladia a okolie očí zostáva rozžiarené a jemné.

 Čistenie pleti – hĺbkové -  20 €   

Čistenie povrchové a hĺbkové, 1x maska, krém

 Kompletne ošetrenie pleti -  30€   

Čistenie povrchové a hĺbkové, masáž, 1x maska, sérum podľa pleti, krém

                         

CENNÍK doplnkových služieb

Doplnkové služby

Depilácia:

Podpazušie                       6,00 €

Bruško                               6,00 €

Celé nohy                        18,00 €

Predkolenie                      9,00 €

Stehná                              9,00 €

Horná pera                       2,00 €

Brada                                 2,00 €

Predlaktie                         7,00 €

Celá ruka                         13,00 €

Bikiny                                 6,00€

Ostatné:

Parafín                               5,00 €

Líčenie denné                  25,00 €

Líčenie spoločenské        30,00 €

Obočie a mihalnice:

Úprava obočia bez ošetrenia  3,00€

Úprava obočia  k ošetreniu     2,00 €

 

Farbenie obočia bez ošetrenia 3,00€

Farbenie obočia k ošetreniu    2,00 €

 

Farbenie rias bez ošetrenia    3,00€

Farbenie rias k ošetreniu       2,00 €

 

História značky GUINOT

História

Začiatky kozmetickej firmy GUINOT sú datované do roku 1963, kedy chemický inžinier René GUINOT vyvíja vo svojom laboratóriu vôbec prvý kozmetický prístroj využívajúci galvanický prúd a zavádza ho do kozmetickej praxe vo forme ošetrenia nazývaného CATHIODERMIE (catio: elektródy, derm: pokožka).

  • Hydradermie – vychádzajúca hviezda na kozmetickom nebi

   • V roku 1972 preberá vedenie firmy GUINOT Jean-Daniel Mondin. Pochádzajúc z lekárskej rodiny; jeho otec Maurice Mondin bol renomovaným plastickým chirurgom; rozhodol sa ostať verný medicínskemu prostrediu a špecializovať sa v odbore farmakológie.
   • Už ako doktor farmácie, vyvíja účinnú látku pomáhajúcu pri regenerácii a hojení pokožky, ktorú neskôr obsahovali aj výrobky a ošetrenia predpisované pacientom po plastickej operácii.
   • Hneď po nastúpení do vedúcej pozície začína Výskumné a vývojové centrum GUINOT intenzívne obnovovať pôvodný prístroj CATHIODERMIE a dopĺňa ho nie len o ionizačný prúd, ktorý napomáha k hĺbkovému preniknutiu účinných látok do pokožky, ale aj o vysokofrekvenčnú lampu, ktorá vďaka intenzívnemu okysličovaniu prispieva k neobvyklému rozžiareniu pleti =► Na svet sa tak dostáva unikátny prístroj využívaný na komplexné ošetrenie nazvané HYDRADERMIE a stáva sa čoskoro ošetrením číslo 1 v celosvetovom meradle.
  • Kozmetika na predpis = zodpovedný prístup

   Revolučnou zmenou v oblasti kozmetického priemyslu sa stáva aj celkom nový prístup GUINOT k samotnému spôsobu výberu, použitia a predaja kozmetických výrobkov. Vychádzajúc z presvedčenia, že pre klienta môže byť vhodný a účinný len ten kozmetický výrobok, ktorý korešponduje s individuálnymi potrebami pokožky klienta, stáva sa primárna diagnostika pleti v salónoch GUINOT základným prvkom v procese komplexného kozmetického ošetrenia.

   =► GUINOT zavádza filozofiu „KOZMETIKY NA PREDPIS“, ktorá je založená na princípe, že ak má byť kozmetický výrobok zodpovedne predávaný, musí byť aj zodpovedne predpísaný. Toto je výsostnou úlohou odborníka, ktorým môže byť jedine špecializovaný lekár, alebo profesionálne vyškolená kozmetička – skutočná odborníčka na diagnostiku a profesionálne ošetrenie pleti. Tento prístup markantne ovplyvní proces profesionálneho zaškoľovania kozmetičiek pre salóny GUINOT na celom svete. Len vo Francúzsku je každoročne odborne zaškolených viac než 4000 kozmetičiek z celého sveta.

  • Revolučný objav „Elixír bunkového života“

   V roku 1986 začalo Výskumné a vývojové centrum firmy GUINOT spolupracovať s biologickým oddelením profesora Raichvarga v parížskej nemocnici Cochin. Cieľom tejto spolupráce bolo overiť účinnosť vyvinutého výživného komplexu na pokožke pacientov so silnými popáleninami. Tento výskum a spoločná spolupráca viedli k vyvinutiu legendárneho „Komplexu bunkového života“, výživného komplexu pozostávajúceho z 56. aktívnych zložiek nevyhnutných pre život a obnovu buniek poranenej pokožky. Pre svoju vysokú účinnosť a blahodarné vplyvy bol tento komplex okamžite zakomponovaný ako hlavná zložka do krému „Longue Vie“ (Dlhý Život), ktorý sa stáva pilotným produktom novej generácie výrobkov na okamžité omladenie a revitalizáciu pokožky. Dnes tento komplex obsahuje celá rada výrobkov Longue Vie a Age Logic.

   Tím vedcov Výskumného a vývojového centra značky GUINOT denne pracuje na vytváraní a vývoji nových aktívnych zložiek, ktoré sú schopné preniknúť do hĺbky pokožky čo najhlbšie a prispieť tak čo najúčinnejšie k revitalizácii a obnove pokožky. Toto jednoznačne potvrdzuje pozíciu produktov GUINOT v rade lekárenskej kozmetiky.

  • Vízia krásy zajtrajška = luxus v srdci salóna krásy

   Už takmer 50 rokov uplatňuje firma Guinot svoju filozofiu a šíri svoje know-how v 11 000 kozmetických salónoch v 70 krajinách sveta. Značka si svoje postavenie vybudovala predovšetkým vyvinutím technológie, ošetrení a produktov s blahodarným vplyvom na pokožku tváre i tela, ale len úzka spolupráca s kozmetickými salónmi jej umožnila získať vedomosti špičkového odborníka na krásnu pleť. Vedúca pozícia firmy na kozmetickom trhu je preto ovocím dlhodobej a úzkej spolupráce inovatívneho kapitálu firmy s odbornými vedomosťami a poradenskými schopnosťami kozmetičiek salónov GUINOT.

   GUINOT je presvedčené, že budúcnosť starostlivosti o krásu bude sústredená práve v salónoch krásy a wellness centrách. Časy, keď boli rozhodujúcim aspektom pre výber krému krásne balenie a presvedčivé, ale predošlou odbornou diagnostikou nepodložené poradenstvo v komerčných predajniach, sú pomaly na ústupe. Dnes sa do stredobodu pozornosti dostávajú aktívne účinné zložky a inovované zloženie kozmetických prípravkov, ktoré prinášajú skutočné výsledky. Nároky žien sa budú s ich rastúcou finančnou nezávislosťou čoraz viac stupňovať a klienti budú čoraz častejšie vyhľadávať inštitúcie, ktoré im zaručia nie len maximálny a viditeľný výsledok, prístup a poradenstvo odborníkov, ale hlavne maximálny pocit luxusu a zážitku z ošetrenia svojej pleti.

  • Postavenie GUINOT vo svete

   Len vo Francúzsku poskytuje firma klientkám Guinot protokolárne ošetrenia a produkty v 1680 kozmetických salónoch. Nepochybne má s viac než 50% účasťou na kozmetickom trhu vedúcu pozíciu. Vďaka neustálemu rozvoju a inováciám vedúcich výskumníkov, nepretržite obnovujúcemu sa zloženiu produktov založeného na najnovších výskumoch najúčinnejších aktívnych látok má Guinot silný potenciál neustáleho rastu.

   Guinot je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou. V Anglicku ponúkajú ošetrenie Hydradermie najznámejšie salóny krásy, obľubované aj anglickou kráľovskou rodinou. Známa klinika s omladzovacími programami, Lemana vo Švajčiarsku, používa Hydradermie ako jeden z najúčinnejších ošetrovacích metód. Tiež v USA má Guinot vedúce postavenie na trhu kozmetických produktov. Pozícia, na ktorej sa Guinot umiestňuje vo Francúzsku a v iných krajinách sveta je dôkazom profesionálneho prístupu kozmetičiek a špičkovej kvality produktov a ošetrení GUINOT.